Effective Executive Presentation Training & Support

Jako osoba zarządzająca musisz lub będziesz musiał(a) przemawiać do pracowników, do całej firmy, do zarządu, do klientów, do inwestorów, do nadzorcy, do mediów i musisz być efektywny(a)!

Tymczasem jesteś już pewnie po wielu szkoleniach z zarządzania ludźmi, procesami, finansami itd., ale szkolenie, którego będziesz potrzebować najbardziej będzie prawdopodobnie ostatnim, jakie będą oferować Ci w firmie. 

Pozostałe rzeczy możesz delegować, ale nie unikniesz przemawiania. Ten kurs nauczy Cię dokładnie tego, co potrzebujesz, czyli jak być efektywnym mówcą, znaczy:

  • jak być i wyglądać na pewną siebie i zrelaksowaną osobę, niezależnie od tego w jakich warunkach przyszło Ci występować
  • jak mówić, aby być zrozumianym
  • jak mówić, aby być zapamiętanym 

Jeśli nie zajmujesz (jeszcze!) stanowiska kierowniczego, to efektywna komunikacja może być uważana za dodatkowy Twój atut i pomóc w dalszym rozwoju. Natomiast, jeśli chcesz być lub jesteś liderem, to takich umiejetności się od Ciebie po prostu oczekuje.

Program odbywa się w języku angielskim.

Najbliższe terminy

2 grudnia 2019 – Warszawa

Program Effective Executive Presentation Training & Support to:

Training zawierający:

  • Jednodniowy ekskluzywny trening z TJ Walker w zakresie umiejętności przemawiania. Trening z wykorzystaniem kamery. 
  • Przed szkoleniem poprosimy Cię o przygotowanie krótkiej prezentacji wideo na zadany temat. W zamian otrzymasz od TJ Walkera spersonalizowane omówienie zadania, konstruktywna krytyka. 
  • Po szkoleniu – 1-razowy follow-up/ćwiczenie zdobytych umiejętności. Spotkanie przez Skype w formie jeden-na-jeden z TJ Walker.

Support zawierający:

Roczny abonament wsparcia kancelarii mediowej TJ Walkera, a w nim m.in.:

  • Przez rok od szkolenia – możliwość przesłania do 2 filmów wideo w celu oceny umiejętności, wskazania obszarów do poprawy przez TJ Walker. 
  • Przez rok od szkolenia – dostęp do 2 kursów on-line prowadzonych przez TJ Walker w zakresie Komunikacji w Kryzysie, Komunikacji z Mediami, Umiejętności wygłaszania przemówień publicznych itd.
  • Przez rok od szkolenia – nielimitowana możliwość przesyłania pytań i otrzymania odpowiedzi od TJ Walker
  • Przez rok od szkolenia – możliwość skorzystania z 2-godzinnego dodatkowego szkolenia z TJ Walker lub przećwiczenie przed wystąpieniem w mediach. Szkolenie przez Skype/telefon/email w zależności od potrzeb. 

 Program dedykowany przede wszystkim do:

kadry zarządzającej, rzeczników prasowych, agencji PR, osób odpowiedzialnych za kontakty z mediami, wszystkich którzy chcą podnieść swoje umiejętności przemawiania publicznie.

Jesteś zainteresowana(y) programem? Potrzebujesz więcej informacji?

Chcesz otrzymać bezpłatnie książkę TJ Walker „Secret to Foolproof Presentations” w wersji pdf? Wystarczy, że wypełnisz poniższe dane, a my wyślemy ją na Twój adres mailowy.

Twoje dane są z nami bezpieczne.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close