Reputation & Brand Management Institute

Kim jesteśmy?

Reputation & Brand Management Institute (RBM Institute) zajmuje się:

  • doradztwem strategicznym w obszarze zarządzania reputacją firmy, budowania silnej marki, komunikacji w sytuacjach kryzysu wizerunkowego
  • działalnością badawczo-naukową w zakresie zarządzania reputacją firmy
  • organizacją szkoleń i konferencji dla biznesu.

Pomagamy zrozumieć otoczenie, w którym działa dana firma. Doradzamy jak odróżnić się od konkurencji na rynku, aktywnie pracować nad swoją reputacją i marką, zdobyć zaufanie interesariuszy, komunikować się i działać, aby zaspokoić oczekiwania klientów. Inspirujemy, ułatwiamy wymianę wiedzy i podnosimy kwalifikacje.

Nasza misja

Zapewnienie dostępu do nowoczesnych, kluczowych informacji i rozwiązań rynkowych, które pomogą naszym klientom w dążeniu do doskonałości operacyjnej, zbudują przewagę konkurencyjną oraz podniosą efektywność działań.

Z kim współpracujemy?

Współpracujemy z profesjonalistami m.in. z branży finansowej, marketingu, technologii IT, ekonomii czy psychologii. Nasi prelegenci i szkoleniowcy są liderami w swojej dziedzinie i posiadają duże doświadczenie praktyczne. To sprawia, że organizowane przez nas wydarzenia gwarantują wysoki poziom wiedzy.

Jak działamy?

Obserwujemy rynek i dostosowujemy naszą ofertę w oparciu o potrzeby potencjalnego klienta. Dostarczamy informacje o nowych trendach, innowacyjnych technologiach i rozwiązaniach w biznesie.

Połącznie siły ludzi z mocą informacji napędza wzrost i sukces w biznesie. W RBM Institute promujemy dzielenie się wiedzą i networking. Zachęcamy do udziału w naszych wydarzeniach – konferencjach i szkoleniach, oraz do publikacji artykułów na naszym forum, a wkrótce magazynie online.

Chcesz wiedzieć więcej?

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close